Chorvatsko (Split) z Prahy přes téměř celé letní prázdniny za 3690 Kč!

Chorvatsko (Split) z Prahy přes téměř celé letní prázdniny za 3690 Kč!

Pokud plánujete letošní dovolenou strávit v Chorvatsku, mohl by vám padnout do oka náš dnešní tip. V nabídce ověřeného českého prodejce se objevily letenky z Prahy do chorvatského Splitu za cenu 3 690 Kč (letenka tam i zpět). Vybírat můžete z velkého množství termínů, včetně letních prázdnin. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce Chorvatskem, kde najdete informace o zemi a tipy i rady pro vaši cestu. Pokud vás návštěva Chorvatska láká, ale raději cestujete organizovaně, zájezdy od CK si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se občané ČR nemusí prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Případné změny můžete sledovat na stránkách MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat, doporučujemezapůjčit také vlastní automobil.

Nabídku ubytování ve Splitu najdete na stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Split – Praha v mnoha termínech během května – října 2023 můžete rezervovat zde >>