Chorvatsko (Pula) z Vídně za 840 Kč! (letenky tam i zpět)

Chorvatsko (Pula) z Vídně za 840 Kč! (letenky tam i zpět)

Plánovali jste letos vyrazit autem do Chorvatska, ale ceny pohonných hmot vás donutily zamyslet se nad jinými alternativami dopravy? Pokud se nehodláte trmácet vlakem, nebo autobusem, přinášíme vám rychlou a pohodlnou možnost. Právě teď totiž u leteckého dopravce Ryanair pořídíte zpáteční letenky s odletem z Vídně za pouhých 840 Kč. My jsme vybrali termín 14.9. – 18.9.2022, ale za stejnou cenu se dá v kalendáři najít i spousta dalších letů. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci Chorvatskem, ve kterém najdete mnoho informací a tipů na výlety. Pokud dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se občané ČR nemusí prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Případné změny můžete sledovat na stránkách MZV. 

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat, doporučujemezapůjčit také vlastní automobil.

Nabídku ubytování v Chorvatsku najdete na stránkách Booking.

Letenky Vídeň – Pula – Vídeň, například v termínu 14.9. – 18.9. 2022, můžete zakoupit skrze stránky letecké společnosti Ryanair >> Podívat se můžete i u ověřeného českého prodejce. Zde bude sice cena o něco vyšší, ale v případě potřeby máte k ruce podporu v českém jazyce.