Už dříve jsem upozorňoval na levné letenky do Chorvatska, nyní se ale objevil ještě lepší termín. Využijte toho a v polovině května se vydejte na týdenní dovolenou v chorvatském Zadaru. V tu dobu vás zde přivítají velice příjemné teploty kolem 22 °C. Prohlédněte si zdejší památky a nezapomeňte ochutnat ani výborné zaderské víno. Pokud nebudete chtít zůstat pouze v Zadaru, ale navštívit i další místa, tak doporučujeme využít našeho cestovního průvodce po Chorvatsku.  V případě, že chcete do Chorvatska radějivyrazit s cestovní kanceláří, tak si můžete veškeré nabídky prohlédnout zde. 

 

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, tak si přečtěte nás podrobný návod, jak na to. Najdete ho zde

 

Cestoní pojištění vám doporučujeme si vyřídit, navíc vás nebude stát víc než pár korun na den. Online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupné Prahy. Před nákupem si i přesto nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za ubytování, stravu a cestu z/na letiště v Chorvatsku.

 

Hotely můžete rezervovat klasicky přes Booking. Levnější alternativou může být využití naší slevy na první ubytování přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Zadar–Praha na termín 15. až 22. května rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete koupit letenky zde u českého prodejce, cena je sice o trochu vyšší, ale vy tak získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky do Zadaru
Levné letenky do Zadaru
Chorvatsko z Prahy za 668 Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!