Rádi byste letní dovolenou strávili v Chorvatsku? Do oblíbeného Zadaru se můžete pohodlně dopravit letecky přímo z Prahy a ještě za velmi dobrou cenu. Zpáteční letenky na námi vybraný červencový termín aktuálně pořídíte za 1 766 Kč. My jsme zvolili týdenní pobyt, termínů za podobnou cenu ale případně můžete najít víc. Zadar vás okouzlí historickými památkami i příjemnou atmosférou, v okolí navíc najdete hned několik zajímavách cílů k výletům. Inspiraci načerpáte v online cestovatelském průvodci po Chorvatsku. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Chorvatska s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou do Chorvatska je aktuálně třeba absolvovat PCR nebo antigenní test, případně předložit doklad o očkování. Prázdniny zatím ale daleko, dál proto doporučujeme sledovat situaci a případné změny. 

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám přečíst si tento podrobný návod k individuálnímu cestování >>.

 

Před odletem si nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění. Při cestách po EU to sice není povinnost, ale je to jistota. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy.  Než ale zakoupíte letenky, raději si předem spočítejte přeběžnou cenu celé dovolené. Nezapomeňte započítat transfer z/na letiště, stravování, ubytování nebo zapůjčení auta, což můžete vyřešit předem online přes Rentalcars.

 

Všechny volné hotely v Zadaru naleznete zde. Další možností je registrace na Airbnb přes tento odkaz a následně využití slevy na první pobyt.

 

 

Letenky na trase Praha–Zadar–Praha na termín 13. až 20. července rezervujte na webu společnosti Ryanair. Letenky je také možné zakoupit u ověřeného českého prodejce – bude to sice o něco dražší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky zadar červenec 2021
Levné letenky z Prahy do Zadaru v červenci, Ryanair
Chorvatsko o letních prázdninách přímým letem z Prahy za 1766 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!