Moře nebo památky? Chorvatský Dubrovník nabízí obojí. Zpáteční letenky s odletem z Vídně na námi vybraný termín na konci prázdnin aktuálně pořídíte za parádních 790 Kč. My jsme zvolili pobyt od neděle do čtvrtka, termínů za stejnou či podobnou cenu ale můžete najít víc. Slibujeme, že Dubrovník vás okouzlí. Vydejte se třeba po stopách oblíbeného seriálu Game of Thrones. Inspiraci k výletům do okolí pak načerpáte v online cestovatelském průvodci po Chorvatsku. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Chorvatska s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do Chorvatska je třeba předložit platný EU certifikát o očkování (stačí mít 22 dnů od první dávky) NEBO negativní PCR test ne starší víc než 72 hodin NEBO negativní antigenní test ne starší víc než 48 hodin NEBO potvrzení o prodělání covid-19. Naočkovaní pak při návratu do ČR neřeší nic, nenaočkovaní musí zajít na test.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám přečíst si tento podrobný návod k individuálnímu cestování >>.

 

Před odletem si nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus

 

Než zakoupíte letenky, předem si propočítejte předběžnou cenu celé dovolené. Nezapomeňte započítat transfer z/na letiště, stravování a ubytování. Pokud chcete podnikat výlety, zamyslete se nad zapůjčením auta. Vyřešit to můžete pohodlně z domova předem přes Rentalcars.

 

Všechny volné hotely v Dubrovníku naleznete zde. Podívejte se také na Airbnb, kde můžete najít levné nabídky od soukromníků.

 

 

Letenky na trase Vídeň–Dubrovník–Vídeň například na termín 29. srpna až 2. září rezervujte na webu společnosti Ryanair. Letenky je také možné zakoupit u ověřeného českého prodejce. Bude to o něco dražší, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Vídně i poměrně pozdnímu příletu při cestě zpět. Dobře proto naplánujte svou cestu na letiště.

 

srpen 2021 dubrovník letenky
Levné letenky do Dubrovníku koncem prázdnin, Ryanair
Chorvatsko koncem léta z Vídně i na prodloužené víkendy za 790 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *