Na řecký ostrov Korfu se většinou nejlevněji dostaneme se společností Ryanair z nedaleké Bratislavy. Před pár minutami se ale objevily zajímavé charterové letenky od Čedoku na druhý červnový týden za 3990Kč. Bráno čistě ekonomicky, více se vám vyplatí zajet do Bratislavy. Jsou ale i čtenáři, kteří si za odlet z Prahy jsou ochotní připlatit a zároveň ocení i velké odbavené zavazadlo, které narozdíl od Ryanairu máte v ceně. Berte to tedy jako alternativu ke zvážení.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/na letiště na Korfu. Na Korfu nepotřebujete pas, vystačíte si s občanským průkazem.

 

Auto si zapůjčte např. přes Rentalcars.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral toto ubytování a to zejména pro nízkou cenu, dobré hodnocení a polohu přímo na pláži. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí, tohle bych doporučl spíše nenáročným čtenářům, kteří na pokoji hodlají trávit minimum času.

 

Je možné, že vás nějaký last minute zájezd po započtení všech nákladů vyjde na podobné peníze, ale ne všichni mohou nechávat výběr termínu na poslední chvíli. Proto to tedy dobře zvažte –  jak už jsem psal, je to tip na levné cestování pro určitou skupinu lidí, kteří preferují individuální turistiku a odlet z Prahy. Jinak je rozumnější letět z Bratislavy, nebo počkat na last minute zájezdy, o kterých jistě budu psát.

 

 

Letenky Praha – Korfu – Praha za 3990Kč můžete zarezervovat přímo u Čedoku zde >>

 

Letenky na Korfu z Prahy
Letenky na Korfu z Prahy

 

 

Červnové Korfu z Prahy na 8 dní za 5650Kč (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!