Zajímavé kombo letenek a ubytování jsme pro vás vybrali na druhou polovinu července. V termínu 16.7.2021 – 21.7.2021 pořídíte zpáteční letenky z Prahy na Mallorcu a rezervaci v hotelu Villa Barbara na severu ostrova ve městě Can Picafort. Tato kombinace vás vyjde na příjemných 6030 Kč. Záliv Bahia d´Alcúdia je turistickým hitem, naleznete zde vše od sportovního vyžití až po příjemné promenády a písečné pláže. Pokud se vám však líbí jiná oblast tohoto rozmanitého ostrova, jistě si vyberete i z našich dalších tipů.

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Za zvážení jistě stojí i pronájem auta, počítejte ale s vetší investicí.

Na stránkách Booking si můžete prohlédnout dostupné ubytování pro tento termín.  Pro náš akční tip jsme vybrali pobyt v hotelu Villa Barbara. Netradiční ubytování nabízí hotel Santuari de Lluc, který je situován v pohoří Tramuntana, zapsaném na seznamu UNESCO, na severu Mallorky. Chcete-li ubytování s All Inclusive, nabízíme vám například Hotel Playa. Pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky Praha – Palma de Mallorca – Praha v termínu 16. 7. – 21.7. 2021 rezervujte na stránkách Ryanair.

Červencová Mallorca z Prahy na 6 dní za 6030 Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!