Milujete sangrii, tapas, svěží mořský vánek a zábavu, která nekončí ani dlouho po setmění? Pak si nenechte ujít akční letenky společnosti Laudamotion a zaleťte si do hlavního centra Katalánska. Zpáteční letenku z Vídně do Barcelony teď zakoupíte i na prodloužený víkend za 530 Kč! Termínů je však více, stačí se proklikat kalendářem na webu aerolinky. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Španělska s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: S aktuální platností máte vstup na území Španělska povolen bez jakýchkoli omezení. Po příletu je však potřeba počítat s měřením teploty a zapsáním osobních a kontaktních údajů. Mějte však na paměti, že situace se může stále změnit. Proto bedlivě sledujte aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z velice dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek dále připočítejte i další náklady na dovolenou. Barcelona není zrovna nejlevnějším evropským městem. Nezapomeňte tedy na stravování, ubytování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. 

 

Ubytování můžete zařídit klasicky přes Booking. Doporučujeme však hledat ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Barcelona – Vídeň v termínu 18. – 23. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Věnujte pozornost brzkému odletu z Vídně a dobře si naplánujte svůj příjezd na letiště. Jestliže byste se dopravovali autobusem, budete nuceni využít poslední spoj předešlého dne a přečkat noc na letišti. 

 

Akční letenky do Barcelony
Červencová Barcelona z Vídně za 530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *