Počasí u nás už je na teplé ponožky a výhled na další dny neslibuje výrazné zlepšení. Rosničky v Bulharsku jsou však stále na těch nejvyšších příčkách! Přesvědčit se o tom můžete sami, pokud využijete našeho tipu na dovolenou s cestovní kanceláří. Cílovou destinací je Slunečné pobřeží a tento pobyt doporučujeme i pro rodiny s dětmi. Za cenu 9890 Kč pořídíte kompletní dovolenou, balíček zahrnuje ubytování v hotelu na 8 dní, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta, letištní transfery a stravování formou All Inclusive. Hotel Riva svým hostům nabízí široké možnosti vyžití. Najdete zde restaurace, bar, dětský klub, animační programy, bazén i brouzdaliště. Termín pobytu je 28.8. – 4.9.2021, je tak nejvyšší čas začít balit kufry. O atraktivních místech v Bulharsku si můžete přečíst více v našem online průvodci.

INFO KE  KORONAVIRU: Všichni cestující, přijíždějící z ČR musí při vstupu do Bulharska předložit platný digitální EU COVID certifikát o ukončeném očkování, nebo prodělaném onemocnění COVID-19, nebo negativním testu na COVID-19. Případně předložit podobný dokument, který bude obsahovat stejné údaje jako digitální certifikát EU. Pokud tyto podmínky cestující nesplní, bude na ně uvalena 10 denní karanténa v místě ubytování. Podrobné informace naleznete v našem cestovatelském semaforu.

Dovolenou  hotelu Riva můžete zarezervovat na tomto odkaze >> (recenze hotelu na Invii si můžete přečíst pod tímto odkazem).

Bulharsko z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 9890 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!