Rádi byste se vydali do Bulharska mimo hlavní turistickou sezónu a preferujete dovolenou, kterou si naplánujete přesně podle svých představ? Využijte akční nabídky letecké společnosti Wizz Air a vydejte se do bulharské Varny. Vybírat můžete hned z celé řady termínů. Pokud jste členy Wizz Air klubu, zpáteční letenky s odletem z Prahy pořídíte za skvělých 718 Kč. Jestliže nejste členy klubu, nezoufejte! I tak se jedná o velmi výhodnou nabídku. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci Bulharskem. Pokud přeci jen cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů cestovních kanceláří do Bulharska najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně cestující z ČR nemusí předkládat žádný certifikát o bezinfekčnosti. Podmínky se ale mohou změnit, situaci sledujte na stránkách MZV. 

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Bulharsku cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking

Letenky na trase Praha – Varna – Praha např. v termínu 28.9. – 5.10.2022 můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti WizzAir. 

Bulharsko (Varna) z Prahy od 718 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *