Bulharsko (Varna) z Prahy od 718 Kč! (letenky tam i zpět)

Bulharsko (Varna) z Prahy od 718 Kč! (letenky tam i zpět)

Rádi byste se vydali do Bulharska mimo hlavní turistickou sezónu a preferujete dovolenou, kterou si naplánujete přesně podle svých představ? Využijte akční nabídky letecké společnosti Wizz Air a vydejte se do bulharské Varny. Vybírat můžete hned z celé řady termínů. Pokud jste členy Wizz Air klubu, zpáteční letenky s odletem z Prahy pořídíte za skvělých 718 Kč. Jestliže nejste členy klubu, nezoufejte! I tak se jedná o velmi výhodnou nabídku. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci Bulharskem. Pokud přeci jen cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů cestovních kanceláří do Bulharska najdete na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU:Aktuálně cestující z ČR nemusí předkládat žádný certifikát o bezinfekčnosti. Podmínky se ale mohou změnit, situaci sledujte nastránkách MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vástento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Pokud chcete po Bulharsku cestovat, doporučujeme vámzapůjčit také vlastní automobil.

Ubytování můžete zarezervovat přes stránkyBooking.

Letenky na trasePraha – Varna – Praha např. v termínu 28.9. – 5.10.2022můžete zarezervovat na stránkáchletecké společnosti WizzAir.