Zatímco nás trápí déšť a zima, v Burgasu (Bulharsko) si užívají příjemných teplot kolem 24 až 26 °C. Díky akčním letenkám aerolinky Ryanair si však takové teplo můžete vychutnávat také! Když letenky zkombinujete se skvěle hodnoceným ubytováním za dobrou cenu, dostanete se na celkovou částku 2 080 Kč/ osoba za dovolenou na 8 dní. Podrobné informace o Bulharsku včetně tipů na výlety naleznete v našem průvodci po Bulharsku. Veškeré zájezdy do Bulharska s cestovní kanceláří pak případně najdete zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: V případě, že zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod>>.

 

Pro delší cesty po Evropě nezapomeňte na cestovní pojištění. Není přitom nutné chodit na pobočku, pojištění si můžete vyřídit z pohodlí domova. Jeho online srovnání proto naleznete zde>>.

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Eurolines

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat také náklady na transfer z/na letiště, stravování či již zmíněné pojištění. Případné půjčení automobilu doporučujeme řešit přes ověřené Rentalcars.com. Bulharsko obecně nepatří mezi drahé destinace, je tak možné, že na mnohém ještě ušetříte.

 

Ubytovat se můžete ve skvěle hodnocených studiích Sunny Sands. Ta se vyznačují skvělou polohou, k pláži to budete mít pár minut, blízko leží i letiště. K dispozici budete mít i kuchyňský kout s lednicí a Wi-Fi zdarma. Vybírejte však podle svého vkusu, veškeré dostupné hotely na daný termín naleznete zde. Další možností je rezervace ubytování u soukromníka přes Airbnb. Využijte naši slevu na vaše první ubytování a bydlete ještě levněji!

 

 

Letenky BratislavaBurgas (Bulharsko)Bratislava v termínu 18.–25. května (sobota až sobota) rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude sice o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte chod tohoto webu. 

 

Letenky Burgas
Letenky Burgas
Bulharsko z Bratislavy na 8 dní za 2080 Kč (letenky + výborně hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!