Dalších akčních letenek na dovolenou během Silvestra můžete využít u společnosti Wizzair, a to konkrétně do německých Brém. Projděte se po historickém centru, promenádě podél řeky Weser a prozkoumejte zákoutí starověké čtvrti Schnoor. Zpáteční letenku z Vídně nyní zakoupíte za skvělých 518 Kč, a to v případě, že jste členy klubu Wizzair. V případě, že členy nejste, letenka vás vyjde na 770 Kč, což je stále velice dobrá cena. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Německa s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Nevadí! Tento podrobný návod vás lehce osvětlí, jak na to! 

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na cestu, jako například transfer z/na letiště, stravování nebo ubytování, které zvláště na Silvestra podraží. Nezapomeňte ani na cestovní pojištění, jehož online srovnání naleznete zde

 

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Letenky Vídeň – Brémy – Vídeň v termínu 31. prosince – 2. ledna můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Alternativně lze letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Brém
Brémy na Silvestra z Vídně za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!