Víte, co jsou to orecchiette? Pokud tipujete pravé italské těstoviny, tak jste trefili do černého! Ty nejlepší ochutnáte v Bari, srdci jihoitalského regionu Apulie, kam se můžete vypravit s naším dnešním tipem. Pokud jste členem klubu WizzAir, pořídíte akční letenky z Prahy do Bari a zpět, například v termínu 13.7.2021 – 22.7.2021, za úžasných 518 Kč, pokud ne, nevadí, i tak zaplatíte krásných 726 Kč. Volná sedadla velmi rychle mizí, takže s případným nákupem neotálejte.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha –  Bari – Praha v termínu 13. 7. – 22.7.  2021 můžete zarezervovat zde >> 

Bari z Prahy o letních prázdninách od 518 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!