Díky akčním letenkám aerolinky Vueling se můžete pustit do plánování letní dovolené ve Španělsku. Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony jsou dostupné za 1 120 Kč. Pokud zvolíte námi vybraný termín, na místě strávíte dva srpnové týdny. Termínů jen za lehce vyšší cenu je ale případně dostupných víc, na výlet se tak můžete vydat i v červenci. S naplánováním celého pobytu v Barceloně vám pak pomůže online průvodce Španělskem. Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Barcelony od cestovních kanceláří případně naleznete zde. 

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně je povinné po příletu do země předložit negativní PCR test plus QR kód získaný po vyplnění dotazníku. Do léta ale daleko, podmínky vstupu se mohou měnit, sledujte proto aktuální info.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme vám nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

I při cestách po EU je vždy lepší mít sjednané cestovní pojištění. Přehledné srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek i přesto raději odhadněte náklady na celou dovolenou. Krom letenek započítejte také ubytování, stravování a cestu z/na letiště v Barceloně (+ možná také test).

 

Pro rezervaci hotelu využijte Booking. Mnohdy ještě výhodněji vychází registrace přes tento odkaz a využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes web AirBnb. Vzhledem k situaci rezervujte ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě počkejte.

 

Letenky na trase Praha–Barcelona–Praha například na termín 12. až 27. srpna zakoupíte na stránkách Vueling. Letenky můžete zakoupit také u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a podpoříte chod tohoto webu.

 

Do Barcelony dorazíte těsně před půlnocí, dobře si tak naplánujte transfer z letiště a na pozdní příjezd upozorněte vybrané ubytování.

 

vueling barcelona z prahy
Letenky do Barcelony z Prahy, Vueling
Barcelona z Prahy i o letních prázdninách za 1120 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!