K levné letní dovolené ve Španělsku můžete využít zajímavých letenek společnosti Ryanair na trase Praha – Barcelona – Praha. Velkou výhodou je skutečnost, že letíte přímo na letiště v Barceloně (např. z Bratislavy Ryanair létá do Girony, která je od Barcelony ještě poměrně vzdálená) a jedná se o 5 či 6-denní termín v prodlouženém víkendu. O cca 200Kč dráž pak můžete letět i na víkend pátek – neděle. Za připomenutí také stojí, že z Barcelony se můžete několikrát denně levně přesunout na Mallorku  nebo přejet do některého z letovisek na Costa Brava (letenky + levné ubytování v Lloret de Mar vás vyjdou na cca 4500Kč). Může to tedy mít smysl nejenom pro čtenáře kteří chtějí ušetřit, ale i pro lidi, kteří touží po kombinaci poznávacího výletu a odpočinku u moře.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady, zejména za ubytování a dopravu. Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Pro rezervaci ubytování využijte klasicky Booking. Možností jak ušetřit ještě více, je využít slevy 725Kč na první ubytování dražší jak zhruba 2000Kč, které může využít každý ve skupině. V obou případech je rozumné zarezervovat ubytování s předstihem, Španělsko bývá v hlavní sezóně značně obsazené a později ceny stoupají. Pokud vyberete možnost “storno zdarma”, nic neriskujete.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com na datum 23. – 27. či 28. srpna. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

 

 

Barcelona z Prahy o letních prázdninách za 2130Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!