Letecká společnost Ryanair dnes nabízí skvělé letenky Praha – Barcelona – Praha za 1058Kč a to v celou řadu termínů, včetně prodloužených víkendů (a o pár stovek dráž i víkendů). Tyto letenky ale nemusíte využít pouze k výletu do tohoto zajímavého města.  Letenky z Barcelony na Kanárské ostrovy totiž pořídíte s Ryanairem již od 1150Kč a nabízí se tak zajímavá možnost spojit tento výlet s dovolenou na Kanárských ostrovech. Dobrodružnější povahy pak mohou navštívit i více Kanárských ostrovů, např. z Barcelony zamířit na Tenerife, přeletět na Fuerteventuru a do Barcelony se vrátit z ní.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd. I když je termínů nyní hodně, s případným nákupem si pospěšte.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. . Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Pokud budete chtít navštívit i Kanárské ostrovy, budete potřebovat celkem 4 letenky. Jedny na trase Praha – Barcelona – Praha, druhé na trase Barcelona – Lanzarote/Fuerteventura či Gran Canaria – Barcelona (nakupujte také na Rynair.com).

 

 

Letenky Praha – Barcelona – Praha zakupte přímo na webu Ryanair.com. K dispozici je celá řada termínů, na samotnou Barcelonu stačí imho prodloužený víkend. Těch je v lednu celá řada. Pokud byste chtěli i na Kanáry, skvěle vychází např. 17. – 24. leden letenky do Barcelony a 19. – 23. ledna Barcelona – Tenerife – Barcelona. Těch možností je ale také více.

 

Barcelona z Prahy i na prodloužené víkendy za 1058Kč s možností Kanárských ostrovů za 1150Kč (všechny letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!