Nemáte dovolené nazbyt? Do Barcelony se můžete vypravit třeba jen na víkend. Zpáteční letenky s odletem z Vídně u aerolinky Ryanair nyní pořídíte za 530 Kč. Odlétat budete v sobotu hodně brzy ráno, návrat je plánován na nedělní pozdní odpoledne. V Barceloně tak stihnete ty nejvýznamnější památky i večeři v některé z mnoha vyhlášených restaurací. Pokud by se vám výlet zdál přece jen příliš krátký, za stejnou cenu letenek si ho můžete i o něco prodloužit. Toto je tip na individuální dovolenou, klasické zájezdy do Barcelony případně naleznete zde. 

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko má otevřené hranice pro turisty, po příletu vám pravděpodobně bude změřena teplota a budete muset vyplnit formulář s kontaktními údaji. Do ČR se pak budete vracet bez nutnosti předkládat negativní test či podstupovat karanténu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I při kratších cestách po EU je lepší sjednat si cestovní pojištění. Přehledné online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z velmi dobře dostupné Vídně , kam se dopravíte autobusy Regiojet nebo Flixbus. Vybrané spoje vás zavezou přímo na letiště.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte alespoň zhruba odhadnout náklady na celý výlet. Započítejte tedy výše zmíněné cestovní pojištění, ubytování, stravování i cestu z/na letiště v Barceloně.

 

Pro rezervaci hotelu využijte Booking. Mnohdy cenově ještě výhodnější alternativou je využití této naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

Letenky na trase Vídeň–Barcelona–Vídeň na termín 3. až 4. října (sobota a neděle) zakoupíte na stránkách Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u českého ověřeného prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Pozornost věnujte brzkému odletu z Vídně a dobře naplánujte svůj příjezd na letiště.

 

letenky Barcelona Ryanair
Letenky z Vídně do Barcelony na víkend
Barcelona na ideální víkend! (v sobotu ráno tam, v neděli večer zpět z Vídně za 530 Kč)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!