K velmi zajímavému výletu můžete využít levných letenek od Laudamotion. Ty lze využít bud k samostatnému výletu do Barcelony za cca 770Kč, nebo můžete letět do Barcelony, z ní přeletět na Mallorku a z té pak zamířit zpět do Vídně. Kolik času kde strávíte se dá dost přizpůsobit, o 25€ dráž je možný i víkend sobota – neděle, kdy v sobotu ve 13:00 přiletíte do Barcelony a budete mít zbytek dne na její prohlídku. V neděli v 8:00 ráno přeletíte na Mallorku a ve 14:30 z ní zamíříte zpět do Vídně. Osobně bych spíš volil ten prodloužený víkend, at máte na všechno více času, ale pokud má někdo k dispozici pouze víkendy, tak tenhle bude nezapomenutelný :).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady, s cestou spojené. Tedy včetně dopravy z/na letiště, ubytování, případné půjčení auta atd.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. . Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky budete potřebovat celkem tři, na trase Vídeň – Barcelona, Barcelona – Mallorka a Mallorka – Vídeň. Mnou vybrané datumy berte pro názornost, termínů je více a dá se to dost přizpůsobit. Všechny letenky nakupujte na Ryanair.com

 

Letenky Vídeň – Barcelona například na čtvrtek 22. listopadu

 

 

Letenky Barcelona – Mallorka například na pátek 23. listopadu

 

 

Letenky Mallorka například na pátek 23. listopadu

 

 

Barcelona a Mallorka v (prodlouženém) víkendu z Vídně za 1050Kč (všechny letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!