Dalším karibským rájem, na který můžete zavítat, pokud využijete našeho tipu, je ostrov Barbados. V nabídce letecké společnosti se totiž objevily akční lety z Vídně a to v mnoha termínech od ledna až do konce března tohoto roku. Teploty jsou na Barbadosu celoročně okolo 28 – 30 stupňů Celsia, vyrazit sem tak můžete prakticky kdykoliv. Zpáteční letenky vás vyjdou na 10 990 Kč a celou dovolenou si naplánujete přesně podle svého gusta. Za zmínku rozhodně stojí Harrisonova krápníková jeskyně, nebo se vydejte na ochutnávku do některé z palíren rumu, pro který je tento ostrov vyhlášený. Pokud byste oblast Karibiku rádi navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Cestující na Barbados se před cestou musí prokázat negativním PCR testem, který nebude starší než 72 hodin. Dále jsou všichni povinni vyplnit příjezdový formulář na stránce www.travelform.gov.bb. Pokud jste očkovaní, připravte si potvrzení v anglickém jazyce, v opačném případě vás po příletu čeká karanténa v délce 5 – 8 dní. Před odletem určitě pozorně sledujte aktuální informace na stránkách Ministerstva zahraničních věcí, kde se dozvíte vše potřebné.

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, přečtěte si tento podrobný návod: Jak na individuální turistiku >>. 

Pro cesty za hranice EU je cestovní pojištění doslova nutností, nepodceňte ho. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny očekávané náklady. Myslete na výše zmíněné cestovní pojištění, transfery na místě, dopravu na letiště ve Vídni, ubytování i stravování.

Ubytování rezervujte přes Booking. Další možností je pak ubytování v soukromí, rezervované skrze stránky Airbnb.

Letenky na trase Vídeň – Bridgetown – Vídeň  za 10 990 Kč můžete zarezervovat v přehledném kalendáři termínů zde >> 

Barbados z Vídně za 10990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!