Láká vás ničím nefalšovaná exotika? Od října 2020 do dubna 2021 se můžete vydat na Bali. Zpáteční letenky s odletem z Prahy zakoupíte již za 13 990 Kč. Výhodou letenek je nejen příznivá cena a odletové místo, ale také odbavené zavazadlo do 30 kg již zahrnuté v ceně. Let zajišťuje společnost Cathay Pacific Airways, která je obecně kladně hodnocená. Spoustu rad k vaší cestě pak najdete v našem průvodci po Bali. Tento tip je na individuální turistiku, všechny zájezdy na Bali přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: V celé Indonésii bylo necelých 40 tisíc nakažených, z toho na Bali 741. Mezinárodní doprava je zatím hodně omezená, do země mohou vstoupit pouze vybrané skupiny osob. Očekává se ale uvolnění, cestovní ruch by se měl plně rozeběhnout od podzimu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, před cestou vám doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>. 

 

Před odletem rozhodně nepodceňte cestovní pojištění, při cestě na Bali je v podstatě nutností. Online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek si ale i přesto propočítejte náklady na celou dovolenou. Při pobytu kratším 30 dní nepotřebujete vízum, myslete ale na ubytování, dopravu a stravování. Dobrou zprávou je, že Asie obecně není drahá. Na Bali sice ceny rostou (především pak v turistických destinacích), stále ale platí, že to můžete pojmout lowcost, stravovat se jako místní atd.

 

Ubytování doporučujeme řešit přes Booking nebo Agodu. Využít můžete také tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Pokud na delší lety nejste zvyklí a na Bali budete poprvé, na prvních pár dní může být rozumné aklimatizovat se v Denpasaru, kam přiletíte, a teprve poté vyrazit dál po ostrově. Vzhledem k aktuální situaci také doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě počkat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaBaliPraha za 13 990 Kč rezervujte zde v přehledném kalendáři termínů >>

 

letenky Bali
Letenky na Bali z Prahy, říjen 2020 až duben 2021
Bali z Prahy za 13 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!