Je vám Evropa už malá a rádi byste vyrazili někam dál? S naším dalším dnešním tipem můžete navštívit exotické Bali. Letenky z Prahy do Denpasaru pořídíte za ceny od 15 990 Kč. Vybírat můžete z mnoha termínů od ledna 2023 do června 2023. Bali vás okouzlí svými nádhernými plážemi, rozmanitou přírodou a výbornou gastronomií. Pokud je Bali vaším snem, ale preferujete organizované cestování, zájezdy s cestovní kanceláří si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro cestu do Indonésie je nutné předložit doklad  o očkování proti nemoci Covid-19 ukončeném minimálně 14 dní před vstupem do země. Každý cestující musí mít nainstalovanou aplikaci PeduliLindungi s nahranými platnými očkovacími certifikáty. Podrobné informace najdete na stránkách MZV. 

<

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám před cestou nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>. 

Při cestě na Bali určitě nepodceňte cestovní pojištění a berte ho jako naprostou nutnost. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

Před cestou si nezapomeňte spočítat i ostatní náklady. V Asii je sice obecně levno, na Bali však ceny pomalu začínají růst, zejména pak v turistických destinacích. Nezapomeňte také, že pro vstup na Bali potřebujete platný cestovní pas, pro pobyty kratší 30 dní není nutné řešit vízum. Pokud na Bali plánujete pobýt déle jak měsíc, vízum vyřídíte pohodlně online na těchto stránkách>>

Ubytování vyhledávejte přes Booking. Letenky budete pořizovat s velkým předstihem, doporučujeme proto zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

Letenky Praha – Denpasar – Praha v termínech od ledna do června 2023 můžete rezervovat za 15 990 Kč skrze stránky ověřeného českého prodejce >> Více termínů za 16 990 Kč najdete zde >> 

Bali z Prahy od 15990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!