Azory z Prahy či Vídně v celou řadu termínů od 4590 Kč! (letenky tam i zpět)

Azory z Prahy či Vídně v celou řadu termínů od 4590 Kč! (letenky tam i zpět)

Náš další dnešní tip potěší všechny, kteří rádi cestují po vlastní ose. Inspirujte se naším tipem a zamiřte na nádherné Azorské ostrovy. Letenky s odletem z Vídně jsou dostupné během ledna až března 2023 za cenu 4 590 Kč. Pokud preferujete odlet z Prahy, můžete vybírat z velkého množství termínů od listopadu 2022 do července 2023. Zpáteční letenky v tomto případě pořídíte za cenu 5 390 Kč. Pokud vás Azory lákají, ale přeci jen dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od CK si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: V případě cestování na Azorské ostrovy byla zrušena povinnost předkládání certifikátů i vyplnění příjezdového formuláře při příletu. Podrobné informace najdete zde.

<

TIP:Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Pro lepší pohyb po ostrově doporučujemezapůjčit také vlastní automobil.

Ubytování můžete zarezervovat přesstránky Booking.Nezapomeňte se podívat i na nabídky s možností bezplatného storna, oceníte je v případě nečekaných událostí.

Letenky na trase Vídeň – Ponta Delgada – Vídeň v termínech od ledna do března 2023 můžete rezervovat zde >>

Letenky na trase Praha – Ponta Delgada – Praha v termínech od listopadu 2022 do července 2023 můžete rezervovat zde >>