Athény z Bratislavy v mnoha termínech i přes letní prázdniny a prodloužené víkendy za 2490 Kč!

Preferujete individuální cestování a raději si celou dovolenou naplánujete s dostatečným předstihem? Pak pokračujte ve čtení a inspirujte se naším dalším akčním tipem. V nabídce českého prodejce letenek Pelikán se objevilo několik volných termínů na trase Bratislava – Athény za parádní cenu. Přímý zpáteční let vás vyjde na 2 490 Kč. Vybírat můžete hned z celé řady termínů, včetně prodloužených víkendů a termínů během letních prázdnin. Před cestou se inspirujte v našem online průvodci po Athénách, ve kterém najdete rady a tipy pro váš itinerář. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku organizovaných zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU:Aktuálně pro cesty do Řecka neplatí žádná omezení. Není potřeba dokládat potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informacesledujte zde.

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet, určitě si přečtěte článekJak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například dopravu do Bratislavy, letištní transfery, ubytování, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete cestovat i mimo oblast hlavního města, doporučujeme vám zapůjčit vlastní automobil.

Ubytování v Athénách můžete vyhledat na stránkách Booking.

Letenky na trase Bratislava– Athény – Bratislava za 2490 Kč v několika termínech i během letních prázdnin můžete rezervovat zde >>