Atény z Bratislavy v mnoha termínech včetně letních prázdnin za 2690 Kč! (letenky tam i zpět)

Atény z Bratislavy v mnoha termínech včetně letních prázdnin za 2690 Kč! (letenky tam i zpět)

Vybrali jste si jako cílovou destinaci pro vaši letošní dovolenou Řecko? Pokud navíc preferujete spíše individuální turistiku, máme pro vás tip na letenky za akční ceny, které v rezervačním systému prodejce Pelikán pořídíte jen za 2 690 Kč. Tato cena je platná za zpáteční let do Athén s odletem z Bratislavy a ke koupi je hned několik termínů od června do konce září tohoto roku. Ještě než vyrazíte, inspirujte se v našem online průvodci po Athénách, ve kterém najdete rady a tipy pro váš itinerář. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku organizovaných zájezdů si můžete prohlédnout zde

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně pro cesty do Řecka neplatí žádná omezení. Není potřeba dokládat potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet, určitě si přečtěte článekJak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například dopravu do Bratislavy, letištní transfery, ubytování, MHD na místě, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete cestovat i mimo oblast hlavního města, doporučujeme vám zapůjčit vlastní automobil.

Ubytování v Athénách můžete vyhledat na stránkách Booking

Letenky na trase Bratislava – Athény – Bratislava za 2 690 Kč v několika termínech i během letních prázdnin můžete rezervovat zde >>