Znáte rčení „Jak na Nový rok, tak po celý rok“? Pokud patříte mezi nadšené cestovatele a chtěli byste si to trochu pojistit, není nic lepšího, než prožít Silvestra v zahraničí. S naším dnešním tipem můžete oslavit příchod nového roku v Nizozemsku a to navíc za skvělou cenu. Letecký dopravce EasyJet uvolnil zpáteční lety z Prahy do Amsterdamu za příjemných 1 266 Kč. Přílet je v pátek 31.12. 2021 večer, ale nemusíte se bát, půlnoc s přehledem stíháte. Další dva dny můžete strávit poznáváním města, nebo si pár korun připlatit a zůstat v Holandsku o něco déle. Pokud vás Amsterdam láká, ale raději byste vyrazili na organizovaný zájezd, nabídky cestovní kanceláře naleznete pod tímto odkazem.

INFO KE KORONAVIRU: Podmínky pro cesty do zahraničí se neustále mění a těžko odhadnout, jaká pravidla budou v platnosti na sklonku roku. Nicméně, aktuálně platí, že turisté nemusí předkládat ani negativní test, ani potvrzení o prodělání nemoci či dokončeném očkování. Výjimka platí při cestě letadlem, kdy je zapotřebí vyplnit zdravotní prohlášení ke COVID-19, týká se osob od 13 let. U řady leteckých společností to lze provést digitálně při odbavení. Doporučujeme sledovat aktuální informace na webu MZV.

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit i mimo Amsterdam, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Amsterdamu na přelom roku můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha – Amsterdam– Praha například v termínu 31.12. – 2.1.2022 můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti esyJet. Alternativně můžete zakoupit letenky u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Amsterdam z Prahy na silvestrovský víkend za 1266 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *