Aktivity / Evropa / Řecko / Řecké ostrovy / Thassos / Celodenní plavba s řeckým barbecue a vínem kolem ostrova Thassos

Celodenní plavba s řeckým barbecue a vínem kolem ostrova Thassos

Celodenní plavba s řeckým barbecue a vínem kolem ostrova Thassos

Zkuste nezapomenutelný zážitek během vaší návštěvy Thasosu a vydejte se na celodenní plavbu. Tento výlet nabízí úchvatné výhledy, koupání na nádherných místech a autentické řecké barbecue s vínem.

Po vyzvednutí z hotelu vás pořádající cesovní kancelář odveze na loď, kde začne vaše dobrodružství (doprava je zahrnuta v ceně). Během dne budete mít možnost se vykoupat na třech různých místech, prozkoumat skryté zátoky a jeskyně a relaxovat na palubě.

Na palubě si vychutnáte tradiční řecké barbecue, salát a chléb s domácím vínem. Toto gastronomické dobrodružství je doprovázeno nádhernými výhledy a příjemnou hudbou.

Výlet je pod vedením místního kapitána, který vám rád povypráví o historii a zajímavostech míst, která navštívíte.

Výlet trvá 7 hodin a zahrnuje:

  • Vyzvednutí/Odvoz z vašeho hotelu nebo přístavu
  • Anglicky/Řecky mluvící profesionální místní kapitán
  • 7 hodin plavby na velké turistické lodi
  • 3 zastávky na koupání
  • Palivo
  • Káva
  • Barbecue s salátem, chlebem & vínem
  • Místní daně

Nezapomeňte si přibalit plavky, opalovací krém a dobré rozpoložení a připravte se na nezapomenutelný den na moři!

Plavbu můžete zarezervovat zde.

Letenky

Praha
Letiště Kavala

Doprava

z/na

Na ostrově Thassos se žádné letiště nenalézá a je tak nezbytné letět na letiště Kavala a následně se na ostrov dostat trajektem. Doba plavby je zhruba 30 minut.

Doprava s cestovní kanceláří

Pokud máte zakoupený zájezd na Thassos, o nic se starat nemusíte. U letiště vás bude čekat autobus, který vás odveze až k vašemu hotelu.

Půjčení auta

Přímo na letišti Kavala si můžete půjčit automobil a trajektem se následně přesunout na Thassos. Cena se liší dle sezony a velikosti, v průměru počítejte zhruba s 1000 Kč za den.

Taxi

Z letiště Kavala si vezměte taxi do přístavu ve městě Keramoti. Na místě vás taxi vyjde zhruba na 400 Kč, při sjednání online cena začíná na 350 Kč. Další výhodou při sjednání online je výběr auta a příslušenství, což oceníte zejména pokud potřebujete více prostoru, nebo dětskou autosedačku. Lístek na trajekt jde momentálně koupit pouze v přístavu. Více informací a jízdní řády najdete zde. Můžete zkusit též poptat taxi až k vašemu hotelu, ceny začínají na 1000 Kč.

Veřejná doprava

Mezi letištěm a městem Keramoti neexistuje přímý spoj. Teoreticky je možné z letiště jet do Kavaly a následně z Kavaly zamířit do Keramoti, ale vzhledem k počtu spojů a ceně dopravy, to nemá praktický smysl.