Zájezd na Rhodos z Prahy na týden za 5 990 Kč!

O akci
Chcete si užít levnou letní dovolenou u moře? Vyrazte na řecký ostrov Rhodos – čeká vás týdenní pobyt v apartmánech Mediterraneo s odletem z Prahy za senzačních 5 990 Kč za osobu! Krásné pláže, řecké taverny a slunečné počasí jsou ideální kombinací pro dovolenou bez stresu a s minimálním rozpočtem. Apartmány Mediterraneo leží v klidné oblasti nedaleko pláže i centra oblíbeného letoviska Kolymbia. Díky vlastní kuchyňce si můžete vychutnat pravé řecké chutě podle svých představ, nebo si zajít na čerstvé ryby do jedné z místních taveren.
Před odletem se nezapomeňte inspirovat v našem průvodci po ostrově Rhodos.
Zájezd zahrnuje
- Letenky z Prahy na Rhodos a zpět
- Transfer z letiště do ubytování a zpět
- 7 nocí v apartmánech Mediterraneo
- Vlastní stravování (kuchyňka v apartmánu)
- Služby česky mluvícího delegáta
Další výhodné zájezdy na Rhodos naleznete v našem srovnávači zájezdů.
O apartmánech
Mediterraneo Apartments jsou jednoduché, čisté a ideální pro nenáročné cestovatele. Hosté si chválí přátelský přístup personálu, čistotu a výhodnou polohu. Pláž je vzdálená jen několik minut chůze, stejně jako obchody a restaurace. Vhodné pro páry, přátele i jednotlivce.
Recenze apartmánů Mediterraneo naleznete zde.
Podmínky vstupu
Pro vstup do Řecka stačí platný občanský průkaz. Vízum není potřeba a nejsou vyžadována žádná zvláštní opatření. Pro jistotu doporučujeme zkontrolovat aktuální informace na webu Ministerstva zahraničních věcí ČR.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti Rhodos
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
Zájezd můžete rezervovat:
Recenze apartmánů Mediterraneo naleznete zde.


