Zájezdy / Evropa / Portugalsko / Madeira / Zájezd na Madeiru...

Zájezd na Madeiru z Prahy na týden do skvěle hodnoceného 4* resortu s polopenzí za 15 990 Kč!

Zájezd na Madeiru z Prahy na týden do skvěle hodnoceného 4* resortu s polopenzí za 15 990 Kč!

O akci

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou na věčně zeleném ostrově Madeira, který je proslulý svou dechberoucí přírodou, dramatickými útesy a celoročně příznivým klimatem. Tato jedinečná destinace nabízí ideální kombinaci aktivního odpočinku při túrách podél levád a relaxace v malebném prostředí hotelu Jardim do Atlântico, jenž je oceňován pro svůj citlivý přístup k ekologii a úchvatné výhledy na nekonečný oceán. Madeira vás okouzlí svou rozmanitou flórou i poklidnou atmosférou, která z ní činí skutečný ráj pro každého cestovatele. Tento kompletní zájezd s odletem z Prahy můžete nyní pořídit za cenu 15 990 Kč na osobu, což představuje výjimečnou příležitost, jak objevit krásy portugalského souostroví v maximálním pohodlí.

Pro více informací o Madeiře a jejích atrakcích navštivte náš průvodce Madeirou.

Zájezd zahrnuje

  • Letenky Prahy na Madeiru a zpět
  • Letištní transfery
  • Ubytování na 7 nocí
  • Polopenzi
  • Služby česky hovořícího delegáta

Další výhodné zájezdy na Madeiru naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.

O hotelu

Jardim do Atlântico je čtyřhvězdičkový hotel situovaný na úchvatném místě, na terasách horských štítů přibližně 400 metrů nad mořem, což hostům zaručuje dechberoucí výhledy na Atlantský oceán a rybářské vesničky Paul do Mar a Jardim do Mar. Hotel je ideální volbou pro ty, kteří vyhledávají klid, kontakt s přírodou a turistiku, neboť se nachází v bezprostřední blízkosti oblíbených levád. Hosté mají k dispozici venkovní i vnitřní vyhřívaný bazén, bio-saunu, tenisové kurty a fitness centrum, zatímco prostorné apartmány a bungalovy s vybaveným kuchyňským koutem poskytují veškeré potřebné zázemí pro pohodlný pobyt.

Podmínky vstupu

Pro cestu do Portugalska, včetně Madeiry, postačí platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Žádné vízum není třeba. Doporučujeme si před odletem ověřit aktuální informace na webu Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Ať vám neuteče žádná akce

Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA

Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.

Průvodci

Rezervace

Zájezd můžete rezervovat:

Recenze hotelu Jardim do Atlântico si můžete přečíst zde.

Náhled akce

zájezd madeira.jpg

Co dělat v okolí hotelu Hotel Jardim Atlantico