Zájazdy / Evropa / Portugalsko / Madeira / Zájezd na Madeiru...

Zájezd na Madeiru z Prahy na týden do dobře hodnoceného 4* resortu s polopenzí za 11 790 Kč!

Zájezd na Madeiru z Prahy na týden do dobře hodnoceného 4* resortu s polopenzí za 11 790 Kč!

O akci

Nenechte si ujít příležitost strávit první dubnový týden na slunné Madeiře díky výhodné nabídce CK Čedok za skvělých 11 790 Kč na osobu! Cena zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Jardim Atlantico se stravováním formou polopenze. Čekají na vás nádherné přírodní scenérie, úchvatné pobřeží a ideální podmínky pro turistické výpravy. Relaxovat můžete na pláži, u bazénu nebo v hotelovém wellness.

Více informací o tomto ostrově naleznete v našem průvodci Madeirou.

Zájezd zahrnuje

  • Letenky (Praha – Funchal a zpět)
  • Transfery na místě
  • Ubytování ve 4* hotelu
  • Polopenzi
  • Služby česky hovořícího delegáta

Další výhodné zájezdy na Madeiru naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.

O hotelu

Jardim Atlantico je skvěle hodnocený 4* resort nacházející se v obci Prazeres na jihozápadě Madeiry. Hotel se pyšní výhledem na oceán a okolní kopce. Nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, bazén a restaurace s pestrou nabídkou místních i mezinárodních pokrmů. Hotel je ideální pro páry i rodiny, kteří chtějí prozkoumat krásy Madeiry a zároveň si užít relaxaci.

Recenze hotelu Jardim Atlantico naleznete zde.

Podmínky vstupu

Pro vstup na Madeiru je nutný platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Aktuální podmínky vstupu doporučujeme ověřit na stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

Nezmeškajte žiadnu akciu

Prihláste sa k odberu a dostanete e-book Jak na Maledivy lacno v hodnote 10 Eur ZDARMA

Prihlásením súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov. Odber môžete kedykoľvek zrušiť.

Průvodci

Rezervace

Náhled akce

Zájezd Madeira

Co dělat v okolí hotelu Hotel Jardim Atlantico