Zájezd na Madeiru z Brna na týden do dobře hodnoceného 4* hotelu se snídaní za 14 590 Kč!

O akci
CK Čedok vás zve na nezapomenutelnou dovolenou na Madeiru, přezdívanou ostrov věčného jara, kde se prolíná divoká příroda s oceánským klidem. Ubytujte se v dobře hodnoceném 4* hotelu Jardins d’Ajuda s bazénem, zahradou a skvělou polohou nedaleko nákupního centra Madeira Fórum. Zájezd pořídíte již za 14 590 Kč na osobu, včetně letenky, snídaní a služeb delegáta. Madeira je ideální destinací pro ty, kdo chtějí kombinovat aktivní dovolenou s relaxací v překrásném prostředí.
Pro více informací o Madeiře a jejích atrakcích navštivte náš průvodce Madeirou.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (Brno – Madeira a zpět)
- Transfery mezi letištěm a hotelem
- Ubytování na 7 nocí
- Snídaně
- Služby česky hovořícího delegáta
Další výhodné zájezdy na Madeiru naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Jardins d’Ajuda je 4* hotel situovaný v klidné západní části Funchalu. Nabízí prostorné pokoje i studia s vybaveným kuchyňským koutem, venkovní i krytý bazén, restauraci, bar, wellness a udržovanou zahradu. Hosté oceňují čistotu, přátelský personál a výhodnou polohu v blízkosti nákupního centra Forum Madeira a mnoha restaurací. Ideální volba pro páry i jednotlivce hledající pohodlí a klid.
- Recenze hotelu Jardins d´Ajuda naleznete zde.
Podmínky vstupu
Madeira jako součást Portugalska patří do Evropské unie a Schengenského prostoru. Pro vstup stačí platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Občané ČR mohou pobývat bez omezení. Aktuální informace doporučujeme ověřit na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Brno Tuřany
- Přistanete na letišti Funchal
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
Zájezd můžete rezervovat:
Recenze hotelu Jardins d´Ajuda naleznete zde.


