Zájezd na Lesbos z Prahy na týden do dobře hodnoceného 4* resortu s polopenzí za 6 990 Kč!

O akci
Máme pro vás skvělý tip na last minute dovolenou na řeckém ostrově Lesbos, kde vás čeká pohodlí v hotelu Bella Vista s polopenzí a výhledem na Egejské moře a snadným přístupem na pláž. Lesbos je ostrovem klidu, bohaté přírody, tradiční řecké pohostinnosti a výtečné kuchyně, která potěší všechny milovníky autentických chutí. Zájezd s odletem z Prahy pořídíte již za 6 990 Kč na osobu.
Více informací o ostrově najdete v našem průvodci ostrovem Lesbos.
Zájezd zahrnuje
- Letenky z Prahy na Lesbos a zpět
- Transfery z/na letiště
- Ubytování na 7 nocí
- Polopenzi
- Služby česky mluvícího delegáta
Další levné zájezdy na Lesbos můžete vyhledat v našem skvělém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Hotel Bella Vista na ostrově Lesbos nabízí pohodlné ubytování v moderních pokojích s klimatizací a balkonem, většina s výhledem na moře. Součástí hotelu je venkovní bazén, restaurace s bufetovou stravou a bar u bazénu. Hosté ocení klidnou polohu v blízkosti pláže a pravidelnou dopravu do nedalekého městečka Molyvos.
- Recenze hotelu Bella Vista si můžete přečíst zde nebo na Booking.com.
Podmínky vstupu
Do Řecka můžete cestovat pouze s platným občanským průkazem. Víza nejsou potřeba. Pro aktuální informace doporučujeme navštívit web Ministerstva zahraničních věcí ČR.
Nezmeškajte žiadnu akciu
Prihláste sa k odberu a dostanete e-book Jak na Maledivy lacno v hodnote 10 Eur ZDARMA
Prihlásením súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov. Odber môžete kedykoľvek zrušiť.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přiletíte na letiště Mytiléna
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
- Zájezd můžete rezervovat na stránkách Čedok nebo na stránkách Invia.
- Recenze hotelu Bella Vista si můžete přečíst zde nebo na Booking.com.


