Zájezd do Turecka z Prahy na týden do skvěle hodnoceného 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 7 190 Kč!

O akci
Využijte jedinečnou nabídku CK Čedok a odleťte zítra z Prahy do slunné Alanye na Turecké riviéře! Týdenní dovolenou strávíte ve 4* Avena Resort & Spa s All Inclusive jen za 7 190 Kč na osobu. Resort se nachází pár kroků od písčito-oblázkové pláže i centra města. Tak si dopřejte zasloužený odpočinek a nenechte si tento zájezd uletět – moře, okouzlující západy slunce, místní trhy a spousta dalšího už na vás čeká.
Pro více informací o Turecku navštivte náš přehledný průvodce Tureckem.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (Praha – Antalya a zpět)
- Transfery na místě
- Ubytování na 7 nocí
- All inclusive stravování
- Služby česky hovořícího delegáta
Další výhodné zájezdy do Turecka naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu
Hotel Avena Resort & Spa je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v letovisku Oba nedaleko od pláže s lehátky a slunečníky zdarma. Hosté mohou využít venkovní bazén, fitness centrum, saunu i turecké lázně. Stravování je formou all inclusive, zahrnující pestrý výběr jídel a nápojů. Hotel je ideální pro ty, kteří hledají pohodlný pobyt v blízkosti pláže i centra města, s možností poznávání místní kultury a zábavy.
- Recenze hotelu naleznete zde.
Podmínky vstupu
Pro vstup do Turecka je nutný platný cestovní pas. Občané ČR mohou do země cestovat bez víza na dobu pobytu do 90 dní. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky vstupu na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.
Nezmeškajte žiadnu akciu
Prihláste sa k odberu a dostanete e-book Jak na Maledivy lacno v hodnote 10 Eur ZDARMA
Prihlásením súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov. Odber môžete kedykoľvek zrušiť.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti Antalya
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
- Zájezd můžete rezervovat na stránkách Čedok nebo na webu Invia.cz.
- Recenze hotelu naleznete zde.


