Zájezd do Keni z Prahy na týden do skvěle hodnoceného 5* resortu s ALL INCLUSIVE za 31 990 Kč!

O akci
Vydejte se za exotikou do Keni a užijte si týden plný luxusu i odpočinku! CK Čedok nabízí výhodný zájezd do skvěle hodnoceného 5* Diamonds Leisure Beach & Golf Resort s All Inclusive za výhodných 32 990 Kč na osobu, a při využití slevového kódu EXOTIKA2025CZ dokonce za 31 990 Kč na osobu. Tento elegantní resort leží přímo u proslulé pláže Diani Beach a kombinuje komfort s africkým šarmem – čekají vás tropické zahrady, bazény, výborná kuchyně, wellness centrum i 18jamkové golfové hřiště. Ať už dáváte přednost lenošení na pláži, sportovním aktivitám nebo výletům po okolí, tohle místo nabízí vše, co si od ideální dovolené u Indického oceánu můžete přát.
Pro více informací o Keni a jejích atrakcích navštivte náš průvodce Keňou.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (Praha – Mombasa na zpět)
- Letištní transfery na místě
- Ubytování na 7 nocí
- All Inclusive stravování
- Služby česky hovořícího delegáta
O hotelu
Diamonds Leisure Beach & Golf Resort se nachází přímo u slavné pláže Diani Beach na jižním pobřeží Keni a patří mezi nejluxusnější resorty v oblasti. Nabízí čtyři venkovní bazény, dětský bazén, rozsáhlé tropické zahrady a přímý přístup k pláži lemované palmami. Součástí areálu je i 18jamkové golfové hřiště, wellness centrum, několik restaurací a barů. Pokoje jsou prostorné, klimatizované, s balkonem nebo terasou a výhledem na moře či zahradu. Hosté si mohou užít pestrý výběr aktivit od vodních sportů přes golf až po večerní programy, to vše v atmosféře afrického luxusu u Indického oceánu.
- Recenze hotelu Diamonds Leisure Beach & Golf resort naleznete zde
Podmínky vstupu
Pro vstup do Keni je nutný cestovní pas platný minimálně 6 měsíců od data vstupu a vízum, které lze vyřídit online před cestou. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky na stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti Mombasa
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
- Zájezd můžete rezervovat na stránkách CK Čedok nebo na stránkách společnosti Invia
- Recenze hotelu Diamonds Leisure Beach & Golf resort naleznete zde


