Zájezdy / Evropa / Itálie / Kalábrie / Capo Vaticano / Zájezd do Kalábri...

Zájezd do Kalábrie z Prahy na týden do skvěle hodnoceného hotelu s polopenzí za 7 590 Kč!

Zájezd do Kalábrie z Prahy na týden do skvěle hodnoceného hotelu s polopenzí za 7 590 Kč!

O akci

Nechte se zlákat kouzlem autentického italského jihu a prožijte dny plné slunce ve skvěle hodnoceném hotelu Residence Costa Azzurra. Divoká a nespoutaná Kalábrie si vás okamžitě získá svými panoramatickými výhledy, azurově čistým mořem a vyhlášenými plážemi v oblasti Capo Vaticano, které patří k těm nejkrásnějším v celé Itálii. Tento útulný komplex je skvělou základnou pro lenošení u bazénu v rozkvetlé zahradě i pro večerní procházky za vyhlášenou kalábrijskou gastronomií. Kompletní zájezd s leteckou dopravou z Prahy a polopenzí přitom můžete pořídit za skvělou cenu 7 590 Kč na osobu.

Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Kalábrií.

Zájezd zahrnuje

  • Letenky (Praha – Lamezia Terme a zpět)
  • Transfer z letiště na hotel a zpět
  • Ubytování na 7 nocí
  • Plná penze
  • Služby česky hovořícího delegáta

Další výhodné zájezdy do Kalábrie či do jiných destinací můžete vyhledat v našem srovnávači zájezdů.

O hotelu

Hotel Costa Azzurra v Kalábrii (oblast Capo Vaticano / Ricadi) je menší a velmi klidný hotelový komplex s rodinnou atmosférou, který je ideální volbou pro páry a rodiny hledající odpočinek. Klienti na portálu Invia velmi pozitivně hodnotí čistotu vkusně zařízených pokojů, ochotný personál a především chutnou středomořskou kuchyni bohatou na ryby a čerstvou zeleninu. Hotel je situován v krásné, udržované zahradě plné palem a citrusů, jejíž dominantou je venkovní bazén. Vzhledem k tomu, že se hotel nachází na kopci s panoramatickým výhledem, nabízí pro pohodlnou dopravu na vyhlášenou písečnou pláž Grotticelle (vzdálenou zhruba 1,5 km) pravidelnou hotelovou kyvadlovou dopravu (shuttle bus), která je pro hosty zcela zdarma.

Podmínky vstupu

Pro vstup do Itálie postačí platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Občané ČR mohou v zemi pobývat bez víza. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky na webu Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Ať vám neuteče žádná akce

Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA

Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.

Průvodci

Rezervace

Zájezd můžete rezervovat:

Recenze hotelu Residence Costa Azzurra si můžete přečíst zde.

Náhled akce

zájezd do kalábrie.jpg

zájezd kalábrie.jpg

Co dělat v okolí hotelu Hotel Costa Azzurra