Zájezd do Bulharska z Prahy na týden do dobře hodnoceného 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 11 990 Kč!

O akci
Máte z dovolené extra dobrý pocit, když ji získáte za opravdu výhodnou cenu? Pak vás potěšíme zprávou o zlevnění zájezdu do Bulharska, kam se můžete vydat na týdenní pobyt již v pátek večer! Čeká vás dovolená v oblíbeném letovisku Primorsko, které nabízí zlatavé pláže, vyhřáté moře, romantická městečka i vyhlášenou přírodní rezervaci Ropotamo. Během pobytu se o vaše pohodlí bude starat čtyřhvězdičkový hotel Forest Beach, díky kterému získáte nejen skvělou polohu blízko pláže s jemným bílým pískem, ale také chladivý stín vzrostlých stromů, vybízející k odpolednímu šlofíku. V hotelu vás čeká prostorný rodinný pokoj, All Inclusive stravování, bazén v zahradě i animační programy. Také mimo pláž se nebudete nudit; k výletům vybízí starobylý Nesebar, který je zapsán do UNESCO, historický Sozopol s plavbou po sozopolském zálivu, či lodní výlet na mys Maslen Nos. Letecký zájezd s odletem z Prahy aktuálně pořídíte za báječných 11 990 Kč na osobu.
Pro více informací o destinaci navštivte náš přehledný průvodce Bulharskem.
Zájezd zahrnuje
- Letenky (odlet z Prahy)
- Transfery mezi letištěm a hotelem
- Ubytování na 7 nocí
- All Inclusive stravování
- Služby delegáta
Další výhodné zájezdy do Primorska naleznete v našem praktickém srovnávači zájezdů.
O hotelu Forest Beach
Hotel Forest Beach se nachází v klidné oblasti letoviska Primorsko, v příjemném prostředí mezi vzrostlými stromy a jen asi 150 metrů od písečné pláže. Ubytování tvoří několik dvou- až třípodlažních budov s moderně vybavenými pokoji a apartmány, přičemž některé disponují také kuchyňským koutem. Hosté mohou využívat venkovní bazén s dětskou částí, restauraci a dva snack bary, nechybí ani sportovní a animační programy. Příjemným bonusem jsou bezplatná lehátka a slunečníky na pláži, stejně jako Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Díky klidné poloze v zeleni a blízkosti moře je hotel vhodný především pro rodiny a všechny, kteří hledají pohodovou dovolenou u bulharského pobřeží.
Podmínky vstupu do Bulharska
Pro vstup do Bulharska vám postačí platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Aktuální podmínky doporučujeme ověřit na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.
Ať vám neuteče žádná akce
Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA
Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.
Průvodci
- Odlétat budete z letiště Václava Havla v Praze
- Přistanete na letišti Varna
- Vaší cestovní kanceláří bude Čedok
Rezervace
- Zarezervovat zájezd u CK Čedok můžete zde.
- Recenze hotelu na Invia.cz
- Recenze hotelu na Booking.com

