Zájezdy / Evropa / Bulharsko / Slunečné Pobřeží / Červnový zájezd d...

Červnový zájezd do Bulharska z Brna na týden se snídaní za 6 190 Kč!

Červnový zájezd do Bulharska z Brna na týden se snídaní za 6 190 Kč!

O akci

Využijte červnovou nabídku a vydejte se k Černému moři na Slunečné pobřeží za neuvěřitelných 6 190 Kč na osobu! Čeká vás týdenní pobyt ve 3* hotelu Veris se snídaní, jen pár minut chůze od pláže i rušného centra letoviska. Tento hotel je ideální volbou pro méně náročné cestovatele hledající levnou dovolenou u moře.

Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho průvodce Bulharskem, kde najdete spoustu tipů pro vaši cestu.

Zájezd zahrnuje

  • Letenky (Brno – Burgas a zpět)
  • Transfer z/na letiště
  • Ubytování na 7 nocí ve 3* hotelu
  • Snídaně
  • Služby delegáta

Další zlevněné zájezdy do Bulharska vám pomůže vyhledat náš praktický srovnávač zájezdů.

O hotelu

Hotel Veris je menší tříhvězdičkový hotel nacházející se v centrální části Slunečného pobřeží, v pěší vzdálenosti cca 600 metrů od písečné pláže. Ubytování je jednoduše zařízené a vhodné pro klienty, kteří chtějí dovolenou především prožít venku – na pláži, výletech nebo v rušném centru města. Hosté mají k dispozici bazén, bar i restauraci.

Podmínky vstupu

Pro vstup do Bulharska stačí platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Občané ČR mohou v Bulharsku pobývat bez omezení až 90 dní. Doporučujeme ověřit aktuální podmínky na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Ať vám neuteče žádná akce

Přihlaste se k odběru a dostanete e-book Jak na Maledivy levně v hodnotě 199 Kč ZDARMA

Přihlášením souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžete odhlásit.

Průvodci

Rezervace

Náhled akce

Zájezd Bulharsko

Co dělat v okolí hotelu Veris