Letenky do Francie a Benátek z Prahy za 170Kč!

Grand Canal and Basilica Santa Maria della Salute, Venice, Italy and sunny day

Pár nejrychlejších čtenářů může využít dnešní akci letecké společnosti Volotea a zakoupit jednosměrné letenky za 6,81€, tedy cca 170Kč. Cena je konečná, včetně všech poplatků. Letenky nenavazují jako zpáteční, tip je tedy vhodný pro zkušenější cestovatele, kdy si zakoupíte jednosměrnou letenku např. na trase PH – Benátky a zpět se dostanete jiným dopravcem. Případně zvolíte jiné míst odletu, což se u Itálie přímo vybízí díky levným jízdenkám od Megabusu za 1€. Výlet PH – Benátky – Florencie – Pisa – Řím – Praha vás pak může vyjít na cca 1500Kč. Tento výlet jsem letos sám podnikl a tak ho mohu doporučit – za pár korun si užijete plno zábavy :). Do Francie je možné tuto akci využít na trase Praha – Bordeaux, Marseille, Nantes a Toulouse.

 

 

Letenky zakupujte přímo na webu Volotea. Datumy je třeba hledat ručně, nejlevnější letenky rychle mizí a platnost akce bude v minutách.

 

 

benátky

 

francie

 

 

Průvodce Benátkami naleznete zde >>

 

Pokud byste si chtěli udělat výlet po Itálii a povedlo se vám zakoupit letenky Praha – Benátky za 6,8€ na 29. srpna, tak 1. září můžete letět z Říma do Prahy za cca 1090Kč. Jízdenky od Megabusu na výše popsané trase seženete za 1€, přejezd mezei Florencií a Pisou vlakem vás vyjde na 8€. Dohromady tedy utratíte cca 1500Kč. Vzhledem k tomu, že jde o letní prázdniny, s nákupem vůbec neotálejte, platnost bude v minutách.

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Adéla 21.3.2016, 10:40

  Z Říma do Prahy jste našel letenky přes jakou leteckou společnost?

  Odpovědět
  • defuser

   admin 21.3.2016, 11:48

   Možností je více. Z Říma do PH létá Wizzair a Vueling.

   Odpovědět
 • defuser

  Nikol 21.3.2016, 10:22

  Dobrý den, našla jsem si letenky na 19.9. do benátek, megabus mi nějak nejde najít spoj do Florencie a flixbus je nemá ještě k dispozici. Mohli byste dát nějaký typ,rady jak zařídit cestu Benátky – Florencie – Pisa – Řím? Děkuji 🙂

  Odpovědět
  • defuser

   admin 21.3.2016, 11:47

   Dobrý den,

   nakupte si letenky, jízdenky se uvolnují vždy až několik měsíců předem. V našem případě to byly 3 měsíce, ale myslím, že je to individuální a chce to sledovat. I kdyby se vám nepovedlo odčapnout ty za 1€, koupíte jízdenky kolem 5€ a to je pořád skvělá cena za to, že poznáte většinu míst, která v Itálii stojí za návštěvu. Alternativou je ještě si prodloužit jízdu až do Neapole a navštívit Pompeje. Ale to už je možná spíš na samostatný výlet.

   Odpovědět

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.