Letenky do Francie a Benátek z Prahy za 170Kč!

Grand Canal and Basilica Santa Maria della Salute, Venice, Italy and sunny day

Grand Canal and Basilica Santa Maria della Salute, Venice, Italy and sunny day

Pár nejrychlejších čtenářů může využít dnešní akci letecké společnosti Volotea a zakoupit jednosměrné letenky za 6,81€, tedy cca 170Kč. Cena je konečná, včetně všech poplatků. Letenky nenavazují jako zpáteční, tip je tedy vhodný pro zkušenější cestovatele, kdy si zakoupíte jednosměrnou letenku např. na trase PH – Benátky a zpět se dostanete jiným dopravcem. Případně zvolíte jiné míst odletu, což se u Itálie přímo vybízí díky levným jízdenkám od Megabusu za 1€. Výlet PH – Benátky – Florencie – Pisa – Řím – Praha vás pak může vyjít na cca 1500Kč. Tento výlet jsem letos sám podnikl a tak ho mohu doporučit – za pár korun si užijete plno zábavy :). Do Francie je možné tuto akci využít na trase Praha – Bordeaux, Marseille, Nantes a Toulouse.

 

 

Letenky zakupujte přímo na webu Volotea. Datumy je třeba hledat ručně, nejlevnější letenky rychle mizí a platnost akce bude v minutách.

 

 

benátky

 

francie

 

 

Průvodce Benátkami naleznete zde >>

 

Pokud byste si chtěli udělat výlet po Itálii a povedlo se vám zakoupit letenky Praha – Benátky za 6,8€ na 29. srpna, tak 1. září můžete letět z Říma do Prahy za cca 1090Kč. Jízdenky od Megabusu na výše popsané trase seženete za 1€, přejezd mezei Florencií a Pisou vlakem vás vyjde na 8€. Dohromady tedy utratíte cca 1500Kč. Vzhledem k tomu, že jde o letní prázdniny, s nákupem vůbec neotálejte, platnost bude v minutách.

No votes yet.
Please wait...
 • defuser

  Adéla 21.3.2016, 10:40

  Z Říma do Prahy jste našel letenky přes jakou leteckou společnost?

  Odpovědět
  • defuser

   admin 21.3.2016, 11:48

   Možností je více. Z Říma do PH létá Wizzair a Vueling.

   Odpovědět
 • defuser

  Nikol 21.3.2016, 10:22

  Dobrý den, našla jsem si letenky na 19.9. do benátek, megabus mi nějak nejde najít spoj do Florencie a flixbus je nemá ještě k dispozici. Mohli byste dát nějaký typ,rady jak zařídit cestu Benátky – Florencie – Pisa – Řím? Děkuji 🙂

  Odpovědět
  • defuser

   admin 21.3.2016, 11:47

   Dobrý den,

   nakupte si letenky, jízdenky se uvolnují vždy až několik měsíců předem. V našem případě to byly 3 měsíce, ale myslím, že je to individuální a chce to sledovat. I kdyby se vám nepovedlo odčapnout ty za 1€, koupíte jízdenky kolem 5€ a to je pořád skvělá cena za to, že poznáte většinu míst, která v Itálii stojí za návštěvu. Alternativou je ještě si prodloužit jízdu až do Neapole a navštívit Pompeje. Ale to už je možná spíš na samostatný výlet.

   Odpovědět

O nás

Tento web vznikl za účelem nabízet návštěvníkům tipy na výhodné letenky, last minute pobyty a ucelenou nabídku všech slevových serverů. Zajímá vás více? Klikněte na

Pokračovat

Top Akce

Prihlasit k odběru

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.