Pokud rádi cestujete na vlastní pěst, určitě znáte Booking – jednoho z největších zprostředkovatelů bydlení. Nyní můžete velice snadno získat kredit ve výši 267 Kč, který využijete při další rezervaci ubytování přes tento web. Krok za krokem vás provedeme postupem, jak tento kredit zcela bezplatně získat. Pokud raději cestujete s cestovní kanceláří, nabídku zájezdů najdete pod tímto odkazem.

 

 

Jak získat kredit?

Kredit může získat úplně každý. Stačí splnit 3 jednoduché kroky:

 

1/ Stáhnout si mobilní aplikaci Booking

2/ Přihlásit se ke svému účtu

3/ Tři různá ubytování označit srdíčkem jako oblíbená

 

To je vše, nic víc není potřeba. Není nutné hned nic rezervovat, ani nic závazně potvrzovat. Kredit se vám objeví v sekci „Odměny a peněženka“.

 

TIP: Žádný kredit se vám nepřipsal? Je třeba mít nejnovější verzi aplikace. Někdy je proto třeba aplikaci odinstalovat a zase nainstalovat a znovu rozdat 3 srdíčka, aby vše fungovalo tak, jak má. Já jsem odinstalovávala dvakrát, poté už se kredit v pořádku přičetl.

 

Výměnou za daná 3 srdíčka získáte kredit ve výši 267 Kč. Ten využijete při své příští rezervaci, kterou provedete buď přes danou aplikaci, nebo přes klasický webový prohlížeč na stránkách Booking.

 

Do kdy kredit musíte využít?

Kredit je platný až do 14. srpna 2021. S rezervací ubytování si tedy klidně můžete dát na čas. Naopak neotálejte se získáním kreditu a výše zmíněné kroky proveďte co nejdříve, čas máte do konce tohoto měsíce.

 

Pokud raději dáváte přednost rezervaci pokoje či celého bytu u soukromníka, přes tento odkaz můžete získat slevu na svůj první pobyt přes Airbnb.

Získejte kredit 267 Kč na Booking.com zdarma!
Štítky:

3 komentáře u „Získejte kredit 267 Kč na Booking.com zdarma!

 • 13.6.2020 (23:18)
  Trvalý odkaz

  Prosím vás, kde najdu tu sekci Odměny a peněženka? Nikde ji nevidím ani v mobilní aplikaci, ani na webu po přihlášení. Aplikaci mám v aktuální verzi 22.7.1.
  Díky!

  Reagovat
  • 14.6.2020 (10:24)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, v aplikaci klasicky v menu (po rozkliknutí vidíte jako první své jméno a členskou úroveň, pod ním pak Rezervace, Zákaznická podpora, Nabídky, Odměny a peněženka). Na webu pak stačí kliknout na svůj profil, ve výčtu možností opět uvidíte Odměny a peněženka. Kdyby byl ještě nějaký problém, klidně napište, pošlu vám printscreen 🙂

   Reagovat
   • 17.6.2020 (16:04)
    Trvalý odkaz

    Dobry den, dekuji za odpoved. Tu sekci jsem v menu opravdu nemela, ale kdyz jsem rozdala ta 3 nova srdicka, najednou se mi tam objevila i s kreditem. Dekuji. 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!