Zážitková dovolená: Praha – Milán – Barcelona – Ženeva – Řím – Praha za 4470Kč

Zážitková dovolená: Praha – Milán – Barcelona – Ženeva – Řím – Praha za 4470Kč

Protože jde o mojí oblíbenou činnost, připravil jsem si pro vás další bláznivý trip po Evropě. Celý plán je vymyšlen tak, aby dával smysl a měli jste dostatek času na prohlídku měst, nejenom jejich zaškrtnutí.  Není to dovolená pro každého, ale věřím, že nejsem jediný, koho podobné šílenosti baví :). 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

V úterý 1. září si kupte letenku Praha – Miláno na EasyJet za 1354Kč. Do Milána přiletíme pozdě v noci, ale bohužel se s tím nedá moc dělat. Druhý den odlétáte ve 3, na prohlídku Milána máte tedy dopoledne. Sebou stejně budeme mít jen příruční zavazadlo, tak si nemusíme dělat starosti s mnoha nákupy a na prohlídku to bude stačit.

Milan cathedral dome
Milan cathedral dome

Ve středu 2. září budeme potřebovat letenku Milán – Barcelona za cca 600Kč na EasyJet V té bych se zbytečně nezdržoval, prohlédneme si ji poslední den, protože odlet je ráno a tak v ní budeme stejně přespávat. Zamířil bych si to někam k moři, třeba do Lloret de Mar, kde je spousta denního i nočního života a trochu se zrelaxoval :).

The beautiful rock of Tropea with its beautiful sea
The beautiful rock of Tropea with its beautiful sea

Relaxovat můžeme až do soboty, kdy se přesuneme do Barcelony a pořádně si ji projdeme. Večer nezapomente navštívit fontány, je to skvělý zážitek, zvlášt s lahví dobrého vína :). Na nedělní ráno (6.9.) nakoupíme letenky Barcelona – Ženeva  na Vueling.com za 811Kč.

Lac Leman Geneva fountain
Lac Leman Geneva fountain

Na prohlídku Ženevy máme 33 hodin, což je imho ideální, pokud se spokojíme pouze s městem. Za 554Kč si následně koupíme letenky Ženeva – Řím na EasyJet.

Colosseum in Rome, Italy
Colosseum in Rome, Italy

Na jeho prohlídku máme 22 hodin a následně zamíříme za 608Kč zpět do Prahy. Letenky kupte opět na EasyJet.

Jelikož se jedná o kombinaci letenek, před nákuopem si ověřte platnost všech spojů. Rovněž vemte na vědomí, letenky činí jen část nákladů. Další bude tvořit ubytování, transféry z/na letiště, jídlo atd.

V konečném důsledku vás to bude stát obdobně jako klasická dovolená, ale zážitky budou někde jinde :).