Hledáte pro strávení vaší dovolené opravdu jedinečné místo s veškerým servisem? S naším tipem můžete vyrazit na řecký ostrov Zakynthos a to již za dva dny, v termínu 20. 8. – 27.8.2021. Hotel je vymezený pouze pro hosty 18+, nemusíte se tak bát, že by vás během pobytu obtěžoval dětský křik. Nedaleko hotelu Ionis Art navíc naleznete bary a restaurace, o zábavu tak rozhodně nebude nouze. Za cenu 13 990 Kč pořídíte kompletní dovolenou organizovanou cestovní kanceláří. Balíček obsahuje ubytování ve výborně hodnoceném čtyřhvězdičkovém hotelu, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta, letištní transfery a stravování formou All Inclusive. Pro tipy na zajímavá místa a praktické informace nezapomeňte navštívit našeho podrobného online průvodce 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin).

Dovolenou v hotelu Ionis Art rezervujte prostřednictvím tohoto odkazu>> (recenze ubytování na Invia si můžete přečíst zde)

Zakynthos z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do výborně hodnoceného 4* hotelu za 13990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!