V ceně jsou obě letenky, hotel, transfery z/na letiště a služby delegáta. Odlet je hned zítra, proto pokud se pro tuto dovolenou rozhodnete, je třeba jednat rychle. Pokud ne, dál nás sledujte, každý den vám web Levnocestování.cz přináší ty nejlepší tipy na levnou dovolenou!

 

Odlety jsou možné z Brna, Ostravy, nebo Bratislavy v termínu 26.6. – 7.7.2015. Hotel má velmi dobré hodnocení!

Studia Danna na 12 dní za 5990 Kč můžete zarezervovat zde >>

 

levné ubytování Zakynthos 1

 

 

Pokud se vám tento hotel nelíbí, další skvělou možností je tento hotel se skvělým hodnocením za 7073Kč na 12 dní a polopenzí! Odlety jsou z Bratislavy ve stejném termínu.

Studia Marieta na 12 dní za 7073 Kč  včetně polopenze můžete zarezervovat zde >>

levné ubytování Zakynthos 2

 

Průzračné, čisté a teplé moře, které září několika modrými odstíny, dává tomuto ostrovu kouzelnou atmosféru. Projděte se olivovými a citrusovými háji, objevte nádherné přírodní scenérie a nasajte vůni tohoto krásného mytologického místa. Pro prozkoumání ostrova je velice vhodné zapůjčit si auto. Cestovky sice nabízí fakultativní výlety do zajímavých destinací, nicméně jejich cena bývá často dost nepřiměřená. Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars. To bych doporučil zejména k návštěvě jedné z nejkrásnějších pláží ve středozemním moři, Navagio Bay (viz úvodní fotka)

Zakynthos z Brna, Ostravy i Bratislavy na 12 dní za 5990Kč!

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!