Zájezdy na Zanzibar z Prahy na 9 dní s ALL INCLUSIVE od 16990 Kč!

Zájezdy na Zanzibar z Prahy na 9 dní s ALL INCLUSIVE od 16990 Kč!

Inspirujte se naším dnešním tipem a vydejte se na exotický Zanzibar! V nabídce cestovní kanceláře se objevily dva výhodné zájezdy, se kterými na tento ostrov můžete zamířit už zítra. Dovolenou v hotelu Uroa Bay Beach Resort **** s all inclusive pořídíte za cenu 16 990 Kč. V ceně jsou dále zahrnuty letenky (odlet z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování na 8 dní a služby delegáta. Hotel je situován na východním pobřeží ostrova. Zájezd do hotelu Waridi Beach Resort and Spa pořídíte za cenu 18 490 Kč. V ceně jsou zahrnuty letenky (odlet z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování na 8 dní, all inclusive strava a služby delegáta. Hotel se nachází přímo u krásné pláže, na které můžete zdarma využívat lehátka i slunečníky.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnitonline příjezdový formulář.Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete nastránkách ministerstva.

<

Zájezd do hotelu Uroa Bay Beach Resort **** v termínu 11.10. – 19.10. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde>>)

Zájezd do hoteluWaridi Beach Resort and Spa**** v termínu 11.10. – 19.10. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde>>)