Zájezdy na Madeiru z Prahy do skvěle hodnocených 4* hotelů s polopenzí na týden za 10590 Kč!

Zájezdy na Madeiru z Prahy do skvěle hodnocených 4* hotelů s polopenzí na týden za 10590 Kč!

Dnešní nálož akčních tipů zahajujeme rovnou dvojnásobnou inspirací na zájezd s cestovní kanceláří za výhodnou cenu. Podívat se můžete na Madeiru a na výběr máte ze dvou možností ubytování. První z nich je hotel Vila Baleira Funchal, který se nachází v klidné lokalitě Lido. Druhým je Four Views Baia a je vhodný i pro rodiny s dětmi. Oba hotely jsou v blízkosti centra hlavního města a k nejbližší pláži se projdete maximálně 500m. Zmíněné zájezdy se konají v termínu 27.9. – 4.10.2022, máte tak ještě dostatek času si zařídit vše potřebné. Cena 10 590 Kč zahrnuje ubytování ve vybraném hotelu na 8 dní, polopenzi, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Inspiraci na výlety můžete načerpat v našem podrobném průvodci Madeirou, ve kterém najdete i mnoho rad a tipů.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Madeiru odpadá povinnost prokazovat se potvrzením o bezinfekčnosti. Doporučuje se pouze vyplnit registraci cestovatele. Více informací najdete na stránkách MZV. 

<

Zájezd do hotelu Vila Baleira Funchal v termínu 27. 9. – 4.10. 2022 můžete rezervovat zde >> Pokud vás více oslovil pobyt v hotelu Four Views Baia, zájezd si můžete prohlédnout a rezervovat zde >>