Zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní s polopenzí za 16990 Kč, s ALL INCLUSIVE za 22490 Kč!

Zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní s polopenzí za 16990 Kč, s ALL INCLUSIVE za 22490 Kč!

Exotické destinace již dávnou nejsou výsadou pouze movitějších cestovatelů. Pokud nás sledujete pravidelně, víte, že s trochou trpělivosti se dá vyrazit na luxusní dovolenou za zlomek původní ceny. Důkazem je zájezd s cestovní kanceláří na Zanzibar, který po několika slevových vlnách koupíte za 16 990 Kč. Cena obsahuje ubytování na 9 dní v resortu na pláži, polopenzi, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Preferujete stravu All Inclusive? Žádný problém, tato varianta je také v akční nabídce a vyjde vás na 22 490 Kč. Pokud se vám tip líbí, rozhodně se s nákupem příliš nerozmýšlejte. Za tuto cenu se po dovolené jen zapráší.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva.

<

Dovolenou v hotelu Uroa Bay Beach s polopenzí v termínu 30.8. – 7.9. 2022 si můžete prohlédnout a rezervovat zde >> Pokud preferujete stravu All Inclusive, zájezd s odletem ve stejném termínu rezervujte zde >>