Zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní do 4* resortu s ALL INCLUSIVE od 23490 Kč!

Zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní do 4* resortu s ALL INCLUSIVE od 23490 Kč!

Pokud na dovolenou míříte na podzim a ještě stále si chcete užít sluníčka a tepla, je na místě si pečlivě vybrat destinaci. Pokud se ale necháte inspirovat naším dalším tipem, rozhodně zklamaní nebudete. Přinášíme vám totiž rovnou dva akční zájezdy na Zanzibar, které si užijete již v polovině října. Oba pobytové balíčky zahrnují ubytování na 9 dní v resortu přímo na pláži, stravu All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a podporu delegáta. Na výběr máte ubytování v hotelu Kiwengwa Beach Resort, nebo Dongwe Club Vacanze. Oba komplexy disponují velmi bohatým vybavením, v Dongwe Club Vacanze navíc najdete diskotéku, wellness, či hernu pro děti. Na plánování máte ještě pár dní čas, odlétá se až 11.10.2022.

INFO KE KORONAVIRU:Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnitonline příjezdový formulář.Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete nastránkách ministerstva.

<

Dovolenou s cestovní kanceláří vhotelu Kiwengwa Beach Resortza 23 990 Kč v termínu11.10. – 19.10. 2022můžeterezervovat zde >> Mrkněte i na druhý zájezd za 23 490 Kč ve stejném termínu v hotelu Dongwe Club Vacanze, který si můžete zarezervovat zde >>