Zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní do 4* hotelu s polopenzí za 20990 Kč, nebo s ALL INCLUSIVE za 26990 Kč!

Zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní do 4* hotelu s polopenzí za 20990 Kč, nebo s ALL INCLUSIVE za 26990 Kč!

Dopřejte si extra dovolenou v ráji na zemi! Pokud cítíte, že letos potřebujete něco opravdu výjimečného, nechte se zlákat naším tipem na pobyt v Uroa Bay Beach Resort na Zanzibaru. Za zájezd s cestovní kanceláří na 9 dní s ubytováním v hotelu a polopenzí zaplatíte 20 990 Kč. Pokud preferujete stravu All Inclusive, je dostupná i tato varianta s platbou 26 990 Kč. Cena dále zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Resort se nachází v destinaci Uroa, přímo u pláže se světlým jemným pískem. Lehátka i slunečníky zde mají hoteloví hosté zdarma. S rezervací příliš nečekejte, odlet je již za 3 dny.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva. 

<

Dovolenou v hotelu Uroa Bay Beach Resort v termínu 9.8. – 17.8. 2022 se stravováním formou polopenze můžete rezervovat zde >> Pokud máte zájem o zájezd s programem All Inclusive, rezervujte zde >> Nezapomeňte si prohlédnout recenze ubytování na Invia >>