Pokud vás láká dovolená v exotice a máte v nadcházejících dnech volno, určitě prozkoumejte tuto nabídku! Zájezd do 4* hotelu Uroa Bay Beach Resort zlevnil na skvělou cenu 18 990 Kč. V této ceně jsou zahrnuty letenky (s odletem z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování na 7 nocí, stravování formou polopenze a služby delegáta. Pokud dáváte přednost all inclusive zájezdům, je možné zájezd pořídit i v této variantě, a to za cenu 24 990 Kč. Čtyřhvězdičkový hotel se nachází přímo u písčité pláže s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře. Hoteloví hosté navíc mohou na pláži zdarma využívat lehátka a slunečníky. S nákupem dlouho neváhejte, odlet je již zítra. 

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva. 

<

Dovolenou v hotelu Uroa Bay Beach Resort v termínu 2.8. – 10.8. 2022 s polopenzí můžete rezervovat zde >> Variantu s all inclusive můžete rezervovat zde >> (Recenze hotelu najdete na zde >>) 

Zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní do 4* hotelu s polopenzí za 18990 Kč nebo s ALL INCLUSIVE za 24990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!