Hledáte dovolenou za akční cenu? V kategorii Last minute pobytů s cestovní kanceláří se objevil zájezd na řecký Zakynthos, který vás aktuálně vyjde na 7 990 Kč. Pobytový balíček zahrnuje ubytování v hotelu se stravou All Inclusive, zpáteční letenky s odletem z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Ionis Art leží v centru letoviska Laganas, kde najdete restaurace, bary i obchody. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho online průvodce ostrovem Zakynthos, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o ostrově. Pokud se necháte inspirovat tímto tipem, dovolenou si užijete v termínu 30.9. – 7.10.2022. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Řecka můžete cestovat jako před pandemií. Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde. 

<

Zájezd s cestovní kanceláří do hotelu Ionis Art v termínu 30.9. – 7.10. 2022 si můžete prohlédnout a rezervovat zde >>  Mrkněte i na portál Invia, kde mimo jiné najdete i užiteční recenze a hodnocení hostů.

Zájezd na Zakynthos z Prahy na týden do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 7990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!