Zájezd na Zakynthos z Prahy na 5 dní v prodlouženém víkendu do resortu s ALL INCLUSIVE za 11990 Kč!

Zájezd na Zakynthos z Prahy na 5 dní v prodlouženém víkendu do resortu s ALL INCLUSIVE za 11990 Kč!

Už vám zbývá málo dovolené, ale přesto byste si rádi dopřáli alespoň zkrácený pobyt u moře? Potom je následující tip přesně pro vás! V nabídce cestovní kanceláře se totiž objevil zájezd do Řecka na 5 dní, který navíc zasahuje do víkendu, v práci tak zameškáte opravdu minimum. Sluníčka si užijete na ostrově Zakynthos a celá dovolená vás vyjde na 11 990 Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelu se stravou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Odlet je až 12.8.2022, v klidu si tak stihnete zařídit vše potřebné a naplánovat případné výlety. Před odletem se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci ostrovem Zakynthos, ve kterém najdete užitečné tipy. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Řecka můžete cestovat bez omezení. Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde.

<

Dovolenou v Arion Resort v termínu 12.8. – 16.8. 2022 můžete rezervovat zde >> Nezapomeňte si přečíst hodnocení ubytování na stránkách Invia >>